SAMER АВТОМОБИЛЬНЫЕ - Автомобильные Запасные Части

 Улучшенный подход Качество

 ISO 9001 Обеспечение

 17 Страна Экспорт

Погода Группы

Сцепление и клапан

DIN ISO 1728 normunda üretilen SMR standart ve otomatik hava kaplinleri TUV sertifikasına sahiptir.

SMR hava kaplinlerinin standart, otomatik ve filtreli kaplin olarak yıllık 1 milyon adetlik üretim kapasitesinin büyük bir bölümü Batı Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Tamamı istisnasız olarak hava testlerinden geçirilen SMR kaplin ailesi ürünleri “sıfır sızdırmazlık” prensibiyle satışa sunulmaktadır.

SMR hava kaplinleri ürün ailesinde ayrıca ABD pazarına hitap eden “Gladhand” - hava kaplini seçenekleri de mevcuttur. SMR hava kaplinlerinin yanında plastik ve alüminyum olmak üzere iki farklı seçenekte kaplin tutamak takımı da imalatımız arasında yer almaktadır.

SMR hava grubunun ventil ailesi TIR Çabuk Tahliye Valfleri, TIR Hava filtresi, TIR Hava Musluğu, TIR Egsoz Fren Ventili, su alma tapaları ve test valflerinden oluşmaktadır. Bu aileye ek olarak kontrol / çalışma silindirleri de muhtelif ebatlarda üretimini yaptığımız ürünler arasında bulunmaktadır.

Muhtelif ebatlarda üretilen ventil ve silindir ailesi ürünlerinin tamamına yakını Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.
SMR Hava hortumları, kabin hortumları ve lastik şişirme hortumları, PUR (TPU) malzeme kullanılarak üretilmektedirler. İstenilen boyda ebatlanabilen bu ürünler yüksek dayanıklılık özellikleriyle öne çıkmaktadır.

ПЕРЕЙТИ К ПРОДУКТУ

Электричество Группа

Plug + розетка

SMR TIR elektrik kabloları ailesi PUR (TPU) kılıflı olarak 12V ve 24V olmak üzere iki ana gruba bölünmektedir. 12V ve 24V Elektrik kabloları ISO 1185 ve ISO 3731”e uygun olarak imal edilmektedir. TIR Elektrik kablolarının fişleri metal, plastik ve enjeksiyon baskılı olarak üretilmektedir. ABS/EBS Elektrik kabloları ADR/GGVS ve IP54 sertifikasına uygun olmak üzere 5’li ABS, 7’li EBS, 15’li ABS ve ABS Adaptör kablo olarak satışa sunulmaktadır.

12V ve 24V Aluminyum ve plastik fişlerin yanısıra ABS/EBS fişler ve bu ürünlere ek olarak 12V ve 24V TIR Elektrik kablo soketleri de vidalı ya da sıkmalı bacak çeşitleriyle imalatımız arasındadır.

SMR olarak TIR elektrik kablolarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standart çalışma uzunluklarının yanında, özel ihtiyaçlara göre de boyutlandırarak üretilmektedir. SMR TIR elektrik kabloları standart olarak özel dayanıklı ambalajlı kutularında sevk edilmektedir.

ADR/GGVS ve IP54 sertifikasına sahip 7’li, 15’li ve Adaptör sınıfı ABS/EBS fişlerimiz her türlü çalışma şartlarına karşı dünya standartlarında koruma sağlamaktadır.

ПЕРЕЙТИ К ПРОДУКТУ

Крышка Бака

Дизель автоаксессуары

SMR markalı depo kapakları 40 mm – 60 mm – 80 mm çap olmak üzere 3 farklı evrensel depo boğazı ebatında alüminyum, paslanmaz çelik, plastik ve döküm metal çeşitlerinde üretilmektedir. Ayrıca Scania için 60 mm dişli depo kapaklarımız da mevcuttur. Yakıt sızdırmazlığı 7 dakika ile sınırlandırılan tüm mazot depo kapaklarımız, bu özellikleriyle olası bir kaza anında şoför ve yetkililere yangın söndürmek için veya güvenilir mesafeye uzaklaşmak için ekstra zaman kazandırmayı amaçlamaktadır.

AdBlue uyumlu DEF depo kapakları 40 mm ve 60 mm’lik universal ebatlarda anahtarlı ve anahtarsız olarak her markaya uygun tasarımlarda ve özelliklerde sunulmaktadır.

Depo koruma boğazları ve kapakları ürün grubumuz özellikle yakıt hırsızlıklarına karşı son derece etkili ve caydırıcı çözümlerle müşterilerimizin güvenle çalışmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Delikli boğazlar yakıt hırsızlıklarını tamamen ortadan kaldırırken, depo koruma kapaklarımız mazot deposunun kapağını tamamen güvence altına almaktadır.

ПЕРЕЙТИ К ПРОДУКТУ

Комплект Для Ремонта

Suitable for BPW

SMR tamir takımları ağırlıklı olarak dingil tamir takımlarından oluşmaktadır. BPW, SAF, Gigant-SAE, ROR, Fruehauf-SMB ve Trailor  dingil tamir takımları üretimimiz dahilindedir.

Fren pabuç yayları, fren pabucu kilitleme somunları, toz kapak sacları da bu ürün grubumuzun içinde yer almaktadır. Tamamı kendi imalatımız olan dingil tamir takımları ürün grubu S-kam mili bakımı için imal edilmektedir. Çeşitli özel ebatlarda Pirinç burçlar da imalatını yaptığımız ürünler arasındadır.
Ayrıca yüksek tonajlı TIR’lar için gerek pres, gerekse alüminyum porya kapakları üretimi de mevcuttur.

Tamir takımı grubumuza dahil ettiğimiz bir diğer ürün ailesi de “Gece Kilidi” (Night Lock) olarak adlandırdığımız Tır kapı iç kilit menteşeleridir. Bu kilitler sayesinde TIR şoförlerinin dinlenme esnasında dışarıdan gelebilecek kapı zorlamalarına karşı ekstra güven sağlanmaktadır.

ПЕРЕЙТИ К ПРОДУКТУ

ПОСЛЕДНИЕ ДОБАВЛЕННЫЕ ПРОДУКТОВ

image-1 image-2 image-3

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОДПИСКА НА РАССЫЛКУ

Электронный Бюллетень абоненты могут мгновенно осознает ли наша кампания.