SAMER AUTOMOTIVE - Automobil-Ersatzteile

 Superior Qualität Verständnis

 ISO 9001 Assurance

 Export In 17 Länder

Air Group

Kupplung und Ventil sind


Buraya ürün kategorisi ile alakalı açıklama gelecek. Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

 

GEHEN SIE ZU PRODUKT

Elektro Gruppe

Stecker + Buchsen

SMR TIR elektrik kabloları ailesi PUR (TPU) kılıflı olarak 12V ve 24V olmak üzere iki ana gruba bölünmektedir. 12V ve 24V Elektrik kabloları ISO 1185 ve ISO 3731”e uygun olarak imal edilmektedir. TIR Elektrik kablolarının fişleri metal, plastik ve enjeksiyon baskılı olarak üretilmektedir. ABS/EBS Elektrik kabloları ADR/GGVS ve IP54 sertifikasına uygun olmak üzere 5’li ABS, 7’li EBS, 15’li ABS ve ABS Adaptör kablo olarak satışa sunulmaktadır.

12V ve 24V Aluminyum ve plastik fişlerin yanısıra ABS/EBS fişler ve bu ürünlere ek olarak 12V ve 24V TIR Elektrik kablo soketleri de vidalı ya da sıkmalı bacak çeşitleriyle imalatımız arasındadır.

SMR olarak TIR elektrik kablolarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standart çalışma uzunluklarının yanında, özel ihtiyaçlara göre de boyutlandırarak üretilmektedir. SMR TIR elektrik kabloları standart olarak özel dayanıklı ambalajlı kutularında sevk edilmektedir.

ADR/GGVS ve IP54 sertifikasına sahip 7’li, 15’li ve Adaptör sınıfı ABS/EBS fişlerimiz her türlü çalışma şartlarına karşı dünya standartlarında koruma sağlamaktadır.

GEHEN SIE ZU PRODUKT

Tankdeckel

Diesel-Tank-Caps

SMR markalı depo kapakları 40 mm – 60 mm – 80 mm çap olmak üzere 3 farklı evrensel depo boğazı ebatında alüminyum, paslanmaz çelik, plastik ve döküm metal çeşitlerinde üretilmektedir. Ayrıca Scania için 60 mm dişli depo kapaklarımız da mevcuttur. Yakıt sızdırmazlığı 7 dakika ile sınırlandırılan tüm mazot depo kapaklarımız, bu özellikleriyle olası bir kaza anında şoför ve yetkililere yangın söndürmek için veya güvenilir mesafeye uzaklaşmak için ekstra zaman kazandırmayı amaçlamaktadır.

AdBlue uyumlu DEF depo kapakları 40 mm ve 60 mm’lik universal ebatlarda anahtarlı ve anahtarsız olarak her markaya uygun tasarımlarda ve özelliklerde sunulmaktadır.

Depo koruma boğazları ve kapakları ürün grubumuz özellikle yakıt hırsızlıklarına karşı son derece etkili ve caydırıcı çözümlerle müşterilerimizin güvenle çalışmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Delikli boğazlar yakıt hırsızlıklarını tamamen ortadan kaldırırken, depo koruma kapaklarımız mazot deposunun kapağını tamamen güvence altına almaktadır.

GEHEN SIE ZU PRODUKT

Reparatur Kit

Suitable for BPW

SMR tamir takımları ağırlıklı olarak dingil tamir takımlarından oluşmaktadır. BPW, SAF, Gigant-SAE, ROR, Fruehauf-SMB ve Trailor  dingil tamir takımları üretimimiz dahilindedir.

Fren pabuç yayları, fren pabucu kilitleme somunları, toz kapak sacları da bu ürün grubumuzun içinde yer almaktadır. Tamamı kendi imalatımız olan dingil tamir takımları ürün grubu S-kam mili bakımı için imal edilmektedir. Çeşitli özel ebatlarda Pirinç burçlar da imalatını yaptığımız ürünler arasındadır.
Ayrıca yüksek tonajlı TIR’lar için gerek pres, gerekse alüminyum porya kapakları üretimi de mevcuttur.

Tamir takımı grubumuza dahil ettiğimiz bir diğer ürün ailesi de “Gece Kilidi” (Night Lock) olarak adlandırdığımız Tır kapı iç kilit menteşeleridir. Bu kilitler sayesinde TIR şoförlerinin dinlenme esnasında dışarıdan gelebilecek kapı zorlamalarına karşı ekstra güven sağlanmaktadır.

GEHEN SIE ZU PRODUKT

ZULETZT HINZUGEFÜGT ERZEUGNISSE

image-1 image-2 image-3

E-NEWSLETTER-ABONNEMENTS

E-Newsletter-Abonnenten Können sofort wissen, ob unsere Kampagne.